Przydomowe oczyszczalnie ścieków -  dlaczego powinniśmy je stosować ?


Inwestycja w przydomową oczyszczalnię ścieków wymaga wysokich nakładów finansowych, skąd też biorą się wątpliwości dotyczące zasadności jej zastosowania w praktyce. Niemniej, przyszłe koszty eksploatacji oraz ekologiczny charakter takiego systemu oczyszczania ścieków na własnej działce mieszkalnej sprawiają, że zasadne staje się rozpoczęcie budowy oczyszczalni.

Szambo ekologiczne czy przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Właściciele domów jednorodzinnych muszą zapewnić domownikom odpowiedni system kanalizacyjny. Można tego dokonać za pośrednictwem zbiorników bezodpływowych, czyli szamba, albo z zastosowaniem nowoczesnych, przydomowych oczyszczalni ścieków. Które rozwiązanie jest korzystniejsze?

Przydomowe oczyszczalnie ścieków alternatywą dla kanalizacji miejskiej

Jeśli decydujemy się na budowę domu poza miastem często musimy liczyć się z tym, że będzie to teren, na którym nie będzie kanalizacji. Taka sytuacja sprawia, że sami musimy znaleźć rozwiązania dla naszych ścieków. Nie zawsze odpowiadać nam będzie montaż tradycyjnego szamba. W takiej sytuacji ciekawą propozycją mogą być przydomowe oczyszczalnie ścieków, które stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach.-logo primeko smallPrimeko
Technologie Ekologiczne

BIURO: 
tel
ul. Malwowa 3

62-200 Gniezno

tel. 602 37 88 00

e-mail: biuro@primeko.pl


ODDZIAŁ POZNAŃ:

tel. 531 80 88 60

e-mail: paweł@primeko.pl
Partnerzy


vhtech

logo fann