Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Kanalizacja miejska lub gminna pozostaje poza Twoim zasięgiem?
Chcesz zlikwidować problem kosztownego opróżniania szamba na swojej posesji?
Pragniesz zadbać kompleksowo o ochronę środowiska naturalnego, w którym żyjesz?
Firma PRIMEKO zapewni Ci ekologiczne oczyszczanie ścieków, które uwzględniają dobro użytkowników i środowiska. Przydomowe oczyszczalnie ścieków mają znacznie więcej zalet niż tradycyjne szamba. Są super trwałe, szczelne i nie powodują wycieków nieczystości komunalnych do gruntu. Nie ma więc niebezpieczeństwa, że biologiczne oczyszczanie ścieków ujemnie wpłynie na stan ochrony środowiska w naszym bezpośrednim sąsiedztwie.
Od początku swojej działalności w branży kanalizacyjnej naszą domeną są oczyszczalnie przydomowe, szamba ekologiczne, które nie wpływają ujemnie na środowisko naturalne. Specjalizujemy się w montażu i obsłudze oczyszczalni, realizując przy tym zamówienia zarówno od osób prywatnych i firm.
Oczyszczanie ścieków przemysłowych są również w zakresie naszych usług, bowiem nasza firma oferuje oczyszczalnie powyżej 50 RLM, np. oczyszczalnie ścieków dedykowane dla hoteli, pensjonatów, firm produkcyjnych czy osiedli mieszkaniowych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm:
• Fann,
• VH Tech,
• Trandenis-Pol,
• Kingspan.

Biologiczne oczyszczalnie ścieków, a także oczyszczalnie ścieków przemysłowych oferujemy na terenie województwa wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego, choć nie wykluczamy podjęcia się podobnych inwestycji na terenie całej Polski. Szczegóły uzgadniamy indywidualnie z klientem po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Poszukujesz najlepszego sposobu na oczyszczanie produkowanych przez Twoją firmę ścieków komunalnych? Biologiczna oczyszczalnia ścieków spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oczyszczalnia ekologiczna sprawdzi się także na trudnych warunkach, glina oraz wysoki poziom wód gruntowych na działce budowlanej nie stanowi dla nas problemu. Nawet w takich warunkach instalujemy oczyszczalnie przydomowe, z wykorzystaniem sprawdzonych, unikalnych rozwiązań znanych naszej firmie.
Wszystkich Państwa zachęcamy do kontaktu. Macie pytania dotyczące przydomowych oczyszczalni ścieków? Chcielibyście dowiedzieć się, na czym właściwie polega oczyszczanie biologiczne nieczystości komunalnych? Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, rozwiewając istniejące wątpliwości.
Nasze oczyszczalnie ekologiczne montowane na posesjach naszych klientów to produkty spełniające wyśrubowane normy. Są one niewątpliwie warte uwagi. Uważamy, że opłaca się zainwestować w system pomocny w ochronie środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwiający oczyszczanie ścieków przy wypracowaniu znaczących oszczędności w budżecie domowym.
Oczyszczanie biologiczne ścieków na własną rękę, w obrębie własnej działki mieszkaniowej to przyszłość kanalizacji, dlatego właśnie powinniśmy inwestować w oczyszczalnie. Będzie to procentować w przyszłości, a nakłady poniesione na ten cel szybko się zwrócą klientowi.
Oczyszczalnia biologiczna pozwoli Ci zapomnieć o konieczności regularnego, częstego opróżniania zbiornika bezodpływowego. Nie będziesz płacił coraz wyższych kwot za profesjonalne opróżnianie szamba i martwił się, czy jego zbiornik rzeczywiście jest szczelny.
Potraktuj swoją przydomową oczyszczalnię ścieków jako długofalową inwestycję we własny komfort i w przyrodę. Szukając najkorzystniejszej cenowo oferty na przydomowe oczyszczalnie ścieków, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy profesjonalizm wykonania i doradztwo w zakresie wyboru najlepszych dla Państwa rozwiązań technicznych.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków – U NAS NAJTANIEJ !