Ekologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków Cennik

dostawa przydomowej oczyszczalni na terenie Polski - gratis

Decydując się na najlepsze rozwiązania uzdatniania odpadów z domu, warto zwrócić uwagę zarówno na jakość, jak i koszty. Oferta Primeko gwarantuje, że każdy będzie mógł zapewnić sobie komfort, jakiego dostarcza ekologiczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków.  Atrakcyjne ceny to pewność, że nowoczesne metody utylizacji mogą zostać zastosowane w każdym budynku.

Niezwykle atrakcyjny cennik produktów oraz usług, które zapewniamy, sprawia, że zaufały nam już dziesiątki klientów. Zadowolenie z dotychczasowych realizacji jest potwierdzeniem najwyższej jakości projektów, jakie wykonamy również dla Państwa! Zachęcamy do zapoznania się z kosztami konkretnych rozwiązań i wyboru tego, które najbardziej odpowiada aktualnym potrzebom. Przyjazne środowisku uzdatnianie odpadów jest w zasięgu ręki!

Oczyszczalnie ekologiczne - Tunelowe

NAZWALICZBA OSÓB (RLM)CENA NETTO
Prime T40 (4 tunele)43 100 zł
Prime T40 (6 tuneli)63 300 zł

Przepompownie

NAZWAWYSOKOŚĆCENA NETTO
ZP150/1901,9m1200 zł
ZP250/1901,9m1300 zł

 

Szwedzkie oczyszczalnie in-dran na każde warunki

NAZWALICZBA OSÓB (RLM)CENA NETTO
Pakiet K4437 600 zł
Pakiet K644 – 58 300 zł
Pakiet K8459 400 zł

Oczyszczalnie biologiczne - osad czynny

NAZWALICZBA OSÓB (RLM)CENA NETTO
Prime ES42 – 47 200 zł
Prime ES84 – 87 600 zł

Oczyszczalnie hybrydowe złoże biologiczne i osad czynny

NAZWALICZBA OSÓB (RLM)CENA NETTO
Hybrydowa 42 – 58 500 zł
Hybrydowa 87 – 89 700 zł

Oczyszczalnie biologiczne fluoidalne

NAZWALICZBA OSÓB (RLM)CENA NETTO
Biopura 42 – 49 300 zł
Biopura 64 – 610 600 zł
Transport na terenie polski gratis Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT

Ekologiczna, przydomowa oczyszczalnia ścieków w atrakcyjnej cenie

W przedstawionej ofercie znaleźć można szeroką gamę usług oraz produktów dostępnych w bardzo atrakcyjnej cenie, z których każdy gwarantuje najlepsze możliwości utylizacji domowych odpadów z łazienki, toalety i kuchni. Wiele rodzajów dostępnych układów ułatwia wybór optymalnego szamba ekologicznego, pozwalającego skutecznie zadbać o czystość środowiska wokół budynku. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, jak prezentują się oferowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków. Cennik przygotowany został tak, aby dostępne produkty i usługi były w zasięgu każdego odbiorcy.

Zestawienie zostało opracowane, aby łatwiej było dopasować koszty do potencjalnie generowanego zużycia. Służy do tego widoczny w tabelach współczynnik RLM, czyli równoważna liczba mieszkańców, będący uśrednioną liczbą odpadów na mieszkańca odprowadzoną w ciągu doby. Wiedząc, jak wiele osób przebywa w danym budynku, można wówczas znacznie łatwiej zdecydować, jak duża będzie potrzebna ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Cena uzależniona jest zarówno od przepustowości, jak i wykorzystanego modelu. Przed decyzją o wykonaniu montażu warto zatem dobrze przeanalizować oferowane warianty szamb.

Zastanawiają się Państwo, czym kierować się przy wyborze takich rozwiązań, jak przydomowa oczyszczalnia ścieków?

  • Ceną,
  • wysoką wydajnością działania,
  • komfortem i wygodą użytkowania.

W przedstawionym cenniku znaleźć można między innymi proste przepompownie, a także skuteczne i bezpieczne dla środowiska układy tunelowe. Bardziej wymagających odbiorców bez wątpienia zainteresują szwedzkie oczyszczalnie in-dran, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się w każdych warunkach. Warto także zwrócić uwagę na najwyższej jakości szambo ekologiczne. Cena przekracza koszty wspomnianych wcześniej rozwiązań, jednak to właśnie konstrukcje biologiczne i hybrydowe zapewniają najlepszą skuteczność uzdatniania ścieków.

Odpowiednio przygotowana przydomowa oczyszczalnia, której koszt można sprawdzić w cenniku, to gwarancja spokoju i komfortu. Inwestycja w wysokiej jakości systemy odprowadzające odpady pozwoli zadbać o środowisko w pobliżu budynku i uchronić się od potencjalnych kłopotów, jakie mogłyby wyniknąć w przypadku awarii czy powodzi. Przystępne ceny pozwolą każdemu zadbać o skuteczne usuwanie ścieków, wybierając szambo ekologiczne montowane przez Primeko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru najlepszych produktów wspomagających oczyszczanie już teraz! Warto już dziś sprawdzić dostępny na naszej stronie internetowej cennik, aby wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniej przydomowej oczyszczalni ścieków pozostajemy do dyspozycji naszych klientów. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące sprzedawanych w atrakcyjnej cenie szamb ekologicznych hybrydowych, fluoidalnych, biologicznych oraz drenażowych.