Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków i ekologicznego szamba

Wybór, a następnie zakup odpowiedniego modelu ekologicznej, przydomowej oczyszczalni ścieków to połowa sukcesu. Drugim krokiem jest oczywiście jej montaż, wymagający podjęcia właściwych prac budowlanych. Prawidłowy montaż szamba ekologicznego, zgodnie z warunkami technicznymi, zagwarantuje nam komfortową i niezawodną obsługę na wiele lat. Nasz profesjonalny zespół pracowników, wykona wszelkie niezbędne prace, tak by przeszli Państwo przez cały proces instalacji bezstresowo i przy minimalnym wysiłku.

Właściwie przygotowane szambo ekologiczne jest doskonałą alternatywą dla podłączenia do kanalizacji, zapewniającą bezpieczne dla środowiska uzdatnianie odpadów z budynków. Niewątpliwą zaletą tego rodzaju rozwiązań jest ich atrakcyjna cena, jaka wiąże się z realizacją inwestycji. Dzięki wykorzystaniu otrzymanego od nas profesjonalnego sprzętu oraz odpowiedniemu gospodarowaniu odpadami, możliwe jest znaczne oszczędzenie na kosztach utylizacji. Tego typu układy sprawdzają się doskonale zarówno w budynkach używanych na bieżąco, jak i w rzadziej odwiedzanych domkach wypoczynkowych. Zespół wykwalifikowanych pracowników, nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, gwarantują wykonywanie prac na najwyższym poziomie. Podejmujemy się montażu ekologicznych, przydomowych oczyszczalni ścieków nawet w trudnych warunkach, na gruntach o wysokim poziomie wilgotności takich, jak ił czy glina.

Oferujemy profesjonalny montaż oczyszczalni:

  • Oczyszczalni biologicznych z osadem czynnym
  • Oczyszczalni hybrydowych ze złożem biologicznym
  • Przydomowych oczyszczalni ścieków
  • Szamb ekologicznych
  • Eko-oczyszczalni

Przydomowa oczyszczalnia ścieków – cena z montażem

Na cenę przemysłowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków z montażem wpływa kilka czynników. Koszt końcowy zależny jest między innymi od:

  • sposobu odprowadzenia oczyszczonych ścieków np. studnia chłonna; tunele rozsączające, maty INDRAN itp.
  • poziomu wyjścia rury kanalizacyjnej z budynku
  • miejsca montażu oraz wielkości oczyszczalni
  • rodzaju montowanej oczyszczalni
  • rodzaju gruntu

Przykładowe Rozwiązania

Przydomowa oczyszczalnia ścieków - montaż
z rozprowadzeniem grawitacyjnym

Czas usługi: Montaż oczyszczalni trwa 8 – 12 godzin.

Całkowity koszt to:

Koszt Pracy Koparki

Wykonanie Wykopu

Podłączenie Oczyszczalni Ścieków Do Istniejącej Instalacji Kanalizacyjnej w Budynku

Grawitacyjne rozprowadzenie Oczyszczonej Wody

Uruchomienie Oczyszczalni

Niwelacja Terenu

Niezbędne Materiały Potrzebne do Wykonania Usługi Takie Jak żwir, rury, kształtki, studnie, tunele itp.

montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

Czas usługi: Montaż oczyszczalni trwa 8 – 12 godzin.
Całkowity koszt to:

Koszt Pracy Koparki

Wykonanie Wykopu

Podłączenie Oczyszczalni Ścieków do Istniejącej Instalacji Kanalizacyjnej w Budynku

Wykonanie Przepompowni

Rozprowadzenie Oczyszczonej Wody

Uruchomienie Oczyszczalni

Niwelacja Terenu

Niezbędne Materiały Potrzebne do Wykonania Usługi takie jak żwir, rury, kształtki, studnie, tunele itp.

Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków
z przepompownią
szambo ekologiczne montaż

Profesjonalny montaż przydomowych oczyszczalni ścieków

Odpowiednie przeprowadzenie wszelkich zadań związanych z instalacją systemu odprowadzania odpadów może wydawać się przytłaczające. Dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy oraz doradcy z chęcią pomogą zdecydować, jakie produkty wybrać i gdzie najlepiej będzie umieścić szambo ekologiczne. Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków niejednokrotnie wymaga prawidłowego przygotowania terenu. Niezwykle istotne jest zabezpieczenie gruntu przed najechaniem pojazdów na zbiornik. Ponadto warto wcześniej upewnić się, czy miejsce, gdzie ma trafić pojemnik, jest wolne od przebiegających przez posesję rur lub kabli doprowadzających inne media.

Wykonywane przez nas zadania oszczędzą wielu potencjalnych kłopotów, dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i ogromnej wiedzy, jaką posiadają nasi specjaliści. Zbiornik na odpady zostanie odpowiednio osadzony w ziemi, za sprawą wcześniejszego zaplanowania, jak ma wyglądać oczyszczalnia przydomowa. Montaż obejmie w swojej cenie przygotowanie i utwardzenie wykopu, a także prawidłowe doprowadzenie rur do zbiornika, tak aby zarówno spełniały wszelkie normy, jak i posiadały właściwe poziomy spadów.

Warto pamiętać, że odpowiednio zainstalowany zbiornik oraz system utylizujący odpady powinny być odporne na ruch otoczenia, a także przepływanie w pobliżu wód gruntowych. Niezwykle istotne jest dobre zabezpieczenie całego układu, ponieważ jakiekolwiek czynniki doprowadzające od nieszczelności mogłyby zaszkodzić środowisku. Dlatego warto postawić na usługi specjalistów, decydując się na montaż szamba ekologicznego. Cena przystępna dla każdego jest jedną z wielu zalet, jakie związane są z inwestycją w przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Wśród oferowanych przez Primeko usług można znaleźć kilka rodzajów systemów do uzdatniania odpadów z łazienek, toalet i kuchni. Różnią się one sposobem działania, budową oraz ceną. Decydując się na konkretny typ, warto zdawać sobie sprawę, że przebieg montażu oczyszczalni przydomowej zależy od wybranej konstrukcji. Warianty biologiczne mogą wydawać się droższe, jednak są znacznie skuteczniejsze i prostsze w budowie niż rozwiązania korzystające z innych technik.
Zachęcamy do kontaktu i przekonania się, jakie szambo ekologiczne najlepiej sprawdzi się na Państwa posesji. Nasz zespół specjalistów zawsze pomaga wybrać najlepsze produkty i odpowiednio przygotować grunt pod montaż przydomowych oczyszczalni ścieków. Gwarantujemy, że realizowane przez nas projekty zachowują trwałość i przez wiele lat działają bez zarzutów.